Produkty

Dopravníky

Dopravníky1

Dopravníky2

Naše firma nabízí komplexní řešení v oblasti přepravy a třídění novin a časopisů. Všechny naše produkty jsou vytvářeny na míru. Samozřejmostí je poskytování plné servisní podpory. Válečkové dopravníky jsme schopni dodávat v mnoha různých modifikacích. Veškeré zámečnické prvky i posuvná kolečka jsou domácí výroby, což umožňuje dodávat tyto dopravníky v několikanásobně nižších cenových relací, než výrobky stejné nebo nižší kvality zahraniční výroby.

Třídící linky

Tridici_linky1

Tridici_linky2

Linky na třídění a balení vyráběny s využitím principu válečkových přepravníků. Jako většina našeho sortimentu jsou vyrábeny přesně podle požadavků zákazníka včetně většiny požadovaných modifikací. Ve srovnání se zahraničními produkty jsou vyráběny na výrazně nižší cenové hladině díky použitým technologiím a materiálům při zachování požadované kvality.

Automatická linka na třídění odpadu, jejíž výhodou je možnost třídit zároveň plast i papír. Po naložení na posuvný pás je odpad vyvezen po dalším pásu do úrovně(viz.obr.1), kde jej pracovníci třídí a vytříděnou surovinu nechají propadnout do níže umístěných dopravních klecí. Každý pracovník vybírá určitý druh odpadu. Nevytříditelný zbytek je odvážen do kontejneru připraveného před třídící halou.

Posuvná vrata

Posuvna_vrata1

Posuvna_vrata1

Pro své zákazníky jsme schopni vyrábět automatická brány podle požadavků. Tyto brány jsou osazovány výkonnými elektromotory. Naše produkty jsou vhodné do občanské zástavby i pro uzavření vjezdu do komerčních objektů.

Vrata a ploty

Vrata_a_ploty1

Vrata_a_ploty1

Dodáváme velikou škálu dveří a vrat. Podle požadavků zákazníka jsme schopni je osadit výkonnými elektromotory, případně dálkovým ovládáním. Máme širokou klientelu mezi mnoha subjekty v celé české republice